Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Про компанію

Життя в місті передбачає постійний рух. Живучи в Києві або в будь-якому іншому місті, більшу частину часу доводиться проводити в дорозі. Добре це чи погано? Важко сказати, тут багато що залежить від транспорту. Транспортна компанія «Алвіс» вже багато років надає транспортні послуги населенню та організаціям, і має величезний досвід в сфері автомобільних вантажних і пасажирських перевезень.

Також ми надаємо свої послуги в області організації пасажирських перевезень для різних корпоративних і сімейних заходів, в тому числі весіль та інших свят. Незалежно від того, чи потрібен вам лімузин для проведення урочистого заходу або оренда автобуса, місткістю до 72-х місць, ви отримаєте те, за чим звернулися в компанію «Алвіс». Супровід урочистих заходів: весілля, випускні, корпоративні вечірки та будь-які інші. Оренда транспорту для гостей або автомобіль представницького класу - ви отримаєте будь-який транспорт, який вам необхідний для конкретної події.

3 переваги, які забезпечують нашим клієнтам комфорт і роблять ефективною роботу компанії:

  • Великий автомобільний парк: легкові автомобілі різного класу, автобуси і мікроавтобуси, вантажні автомобілі різного призначення. Можлива оренда автобусів з водієм або замовлення, оренда транспортного засобу без водія.
  • Будь-які послуги, пов'язані з транспортом. Прокат автомобілів, весільні автомобілі і оренда автобуса для гостей, автобусні екскурсії, оренда мікроавтобуса в Києві, трансфери (аеропорт, вокзал).
  • Великий вибір вантажних автомобілів різного типу. Вантажоперевезення по Києву і Україні. Квартирні, офісні перевезення, послуги професійних вантажників.

Вам потрібна оренда автобуса, мікроавтобуса або будь-якого іншого автомобільного транспорту?

Оформивши замовлення автомобіля у нас, ви особисто переконаєтеся в нашому професіоналізмі і якості роботи. У компанії «Алвіс» раді кожному клієнту, незалежно від терміну, на який потрібна оренда і підсумковій вартості замовлення.

Скористайтеся нашими послугами, і ви особисто переконаєтеся в тому, що не існує події або поїздки, для яких ми не зуміли б підібрати ідеальний транспорт.