Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Оренда автобуса Mitsubishi TEMSA Opalin

Mitsubishi TEMSA Opalin
Колір білий
33 + 1 посадкових місць
Кондиціонер
CD/ LSD-TV/ DVD/мікрофон
Ремені безпеки для кожного пасажира !!!

 

Mitsubishi TEMSA Opalin прокат Mitsubishi TEMSA Opalin оренда
Mitsubishi TEMSA Opalin замовити


Транспортна компанія «Алвіс» готова запропонувати оренду автобуса в Києві місткістю 34 посадочних місця. Оренда комфортабельного і місткого автобуса Mitsubishi TEMSA Opalin є досить затребуваною послугою, так як цей автобус досить місткий, має солідний зовнішній вигляд, він укомплектований зручними посадочними місцями для пасажирів. Кожне посадочне місце обладнане ременями безпеки, тому забезпечення безпеки пасажирів автобуса Mitsubishi TEMSA Opalin знаходиться на високому рівні.

Так само команда фірми «Алвіс» з радістю допоможе в організації пасажирських перевезень для сімейних подій, різних корпоративних подій і туристичних заходів. Оренда автобуса в Києві дуже актуальна для проведення весіль, корпоративів та інших великих урочистих подій для трансферу гостей в потрібне місце.

Оренда автобуса в Києві вважається просто необхідною послугою для власників фірм і керівників різних підприємств. Так як будь-який успішний сучасний бізнес не обходиться без систематичних виїзних конференцій, оренда автобуса в Києві - це незамінна послуга для забезпечення комфортного і швидкого трансферу персоналу, гостей заходу, партнерів по бізнесу в призначене місце проведення заходу.

Оренда автобуса Mitsubishi TEMSA Opalin вважається одним з найбільш оптимальних і практичних варіантів для переміщення великої кількості людей в пункт призначення.

Транспортна компанія «Алвіс» надає своїм клієнтам зручну і досить затребувану послугу оренди автобуса в Києві за демократичними цінами.

<< Назад