Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Лімузини


Екскалібур
7 місць
Білий колір
CD, TV, DVD
бар
стилізація під Ролс-Ройс 30-х років
Lincoln Town Car
9 місць
Чорний колір
CD, TV, DVD
бар
клімат контроль
шкіряний салон
Lincoln Town Car
9 місць
Білий колір
CD, 2TV, DVD
бар
клімат контроль
шкіряний салон
Лінкольн ретро
9 місць
Білий колір
бежева шкіра
дзеркальна стеля
бар, DVD, ТV, CD
кондиціонер
Chrysler 300 limo
8 місць
черный, білий колір
TV, DVD
багатофункціональний бар
шкіряний салон
велике "зоряне небо"Оренда авто на весілля в даний час не є проблемним питанням для майбутньої сім'ї. Існує чималий вибір автомобілів, які можна взяти напрокат для весільної церемонії.

Весілля - це одна з найбільш довгоочікуваних і відповідальних подій в житті практично всіх людей, тому цей урочистий і хвилюючий захід має пройти ідеально. В цей день всі нюанси і дрібниці повинні бути сплановані на найвищому рівні. Це стосується і транспорту. Вибір авто на весілля повинен бути ретельно продуманий. Необхідно обов'язково підбирати уважно автомобіль, враховуючи не тільки марку і комплектацію, а й його місткість і рівень комфорту, що теж важливо.

Оренда авто на весілля пропонується в Києві безліччю різних транспортних компаній. Однією з найкращих таких фірм є компанія «Алвіс». Так що, якщо для весілля у вас немає особистого транспортного засобу, то не потрібно турбуватися. Адже транспортна компанія «Алвіс» не тільки його надасть, але і запропонує безліч різних цікавих варіантів на вибір.

Величезним попитом сьогодні користується оренда лімузинів або автомобілів в стилі ретро. Але якщо вам не до душі такий транспорт, ви можете вибрати будь-яке інше авто на ваш вибір і святково прикрасити його. Компанія «Алвіс» не тільки надасть вам гарний автомобіль, але і запропонує прекрасні прикраси, які підходять для вашого свята.

Оренда авто на весілля - дуже важливий момент для ідеально проведеного і, мабуть, найголовнішого заходу в житті.