Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Вантажні

Вантажні до 2 тонн

Газель тент
Газель тент
г/п до 1500 кг
8-12 куб.м
2 посадочних місця
тентГазель будка
Газель будка
г/п до 1500 кг
8-10 куб.м
2 посадочних місця
будкаГазель дубль
Газель дубль
г/п до 1500 кг
16 куб.м
5 посадочних місця
тентVolkswagen LT 35,
Volkswagen LT 35,
Mercedes Sprinter
г/п до 1500 кг
8-12 куб.м
6 посадочних місця
тентВантажні до 10 тонн


Mercedes
г/п до 10 тонн
45 куб.м
1 посадочне місце
цельнометал. будка
гідроборт
пропуск в центр Києва!Mercedes Atego
Mercedes Atego
г/п до 8 тонн
36 - 45 куб.м
1 посадочне місце
тент
гідроборт
пропуск в центр Києва!
Man
г/п до 8 тонн
36 - 45 куб.м
1 посадочне місце
тент
гідроборт
пропуск в центр Києва!
Iveco
г/п до 8 тонн
45 куб.м
1 посадочне місце
тент
гідроборт
пропуск в центр Києва!Вантажні до 20 тонн


MAN
г/п до 20 тонн
80 куб.м
1 посадочне місце
тент
гідробортMercedes
Mercedes
г/п до 20 тонн
76 куб.м
1 посадочне місце
тент
гідробортНа сьогоднішній день вантажні перевезення київ є досить затребуваною послугою. А на будь-який попит, як відомо, завжди є пропозиція, яка, в свою чергу, породжує конкуренцію. Тому, не дивно, що даний сегмент ринку представлений не тільки профільними транспортними компаніями, але і приватними особами, які, маючи доступ до відповідного транспорту, намагаються витягти з нього максимальну вигоду. При цьому такі поняття, як якість послуги, що надається, надійність і гарантії відходять на задній план.

Звичайно, якщо Вас не особливо турбує товарний вигляд вантажу, а терміни вже підтискають, то можна і на дорозі проголосувати - охочі заробити завжди знайдуться. Але, в переважній більшості випадків, особливу роль відіграють не тільки своєчасність доставки, а й збереження вантажу. Тому, до вибору перевізника необхідно поставитися з повною відповідальністю. Отже:

Поважаючі себе транспортні компанії, що пропонують вантажні перевезення київ, завжди дорожать своїм клієнтом. А значить, надають комплекс послуг, здатних захистити клієнта від дрібних супутніх проблем. Причому, це говорить не тільки про прояв турботи і зацікавленості в замовника, а й про високий професіоналізм.

Крім того, професійні перевізники завжди допоможуть вибрати найбільш оптимальний маршрут. Адже при плануванні такої послуги, як вантажні перевезення київ, крім найкоротшої відстані між пунктами, слід враховувати і якість доріг. До того ж, грамотно обраний маршрут, дозволить значно скоротити вартість самої послуги.

А зниження витрат на вантажні перевезення, відрізняє тільки ті транспортні компанії, які налаштовані на довгострокову співпрацю. Такі компанії завжди сміливо йдуть назустріч побажанням клієнта, забезпечуючи, тим самим, високий рівень сервісу і відповідальність за збереження вантажу.

Тому, замовляйте вантажні перевезення київ виключно у професіоналів.