Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Прокат автомобіля Bentley Fluing Spur

Прокат автомобиля Bentley Fluing Spur
Колір темно-коричневий
Максимальна комплектація
Салон бежева шкіра

Bentley Continental Flying Spur - автомобіль, який зібрав всю історію своєї марки в одному автомобілі. Багаторічний досвід створив унікальний автомобіль, що зберіг всі традиції своєї марки і примножив їх сучасними технологіями. Розкіш, стиль властиві Bentley, підкріплені потужним двигуном і чудовою динамікою, підтверджують високий рівень цього автомобіля.

Прокат автомобіля Bentley Київ Оренда Bentley Київ

Прокат автомобіля Bentley Fluing Spur – це, мабуть, ідеальний варіант для ділових і успішних людей, для яких час, гроші і представницький вигляд є одними з найбільш переважних цінностей в бізнесі. Транспортна фірма «Алвіс» надає своїм клієнтам прокат автомобіля Bentley Fluing Spur за цілком лояльними і прийнятними цінами. Авто Бентлі - це транспорт VIP категорії, а значить, що поява на такому авто на діловій зустрічі або громадському заході, на якому можливі зустрічі з дуже важливими і впливовими потенційними партнерами дає підстави робити висновки про Вашу впевненість і успішність вашого бізнесу.

Але прокат автомобіля Bentley в транспортній компанії «Алвіс» сьогодні актуальний не тільки для багатих і успішних бізнесменів, адже оренда цієї машини в фірмі «Алвіс» коштує не так вже й багато, що дає можливість використовувати її будь-якій категорії населення. Такий транспорт VIP класу шикарно буде виглядати у весільному кортежі. Додавши до цього розкішного авто елегантні і витончені весільні прикраси, Ви отримаєте ще більше незабутніх спогадів і відчуттів від цього урочистого дня. Весілля - це день, коли все повинно бути ідеально, а автомобіль Бентлі - це ідеальне рішення при виборі транспортного супроводу для цього дня.

Прокат автомобіля Bentley Fluing Spur за цілком доступною ціною в Києві здійснює транспортна фірма «Алвіс».

<< Назад