Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Ретро автомобіль ЗІМ кабріолет

ЗИМ кабриолет
4-6 місць
Колір червоний
Рожевий шкіряний салон

  

ЗІМ кабріолет оренда ЗІМ кабріолет прокат
ЗІМ кабріолет замовити на весілля


У сучасному світі навряд чи жителя великого мегаполісу може сильно здивувати красивий і дорогий автомобіль. У столиці такий автотранспорт щодня можна зустріти на вулицях. Але ретро автомобілі досі продовжують притягувати до себе захоплені погляди людей, робити свято яскравим і стильним, створювати неповторну атмосферу. Недивно, що сьогодні автомобілі в стилі ретро все частіше стають учасниками красивого весільного кортежу і одними з основних прикрас весільного дня.

Прокат авто на весілля
в класичному ретро стилі - це досить оригінальний і вишуканий вибір, який неодмінно приверне до себе увагу і принесе найпозитивніші емоції для нареченого, нареченої, гостей і звичайних перехожих, які стануть свідками весільного кортежу з стильним ретро автомобілем, який очолює колону.

Транспортна компанія «Алвіс» пропонує прокат авто на весілля таких раритетних моделей як ЗІМ кабріолет. Таким авто може зацікавитися людина з вишуканим смаком, тонким почуттям стилю або воістину справжній любитель ексклюзивного автотранспорту. Замовивши яскраві тематичні прикраси на додачу до прокату авто на весілля в ретро стилі, ваше весільний транспортний засіб стане ще більш яскравим, привабливим і оригінальним.

У транспортній компанії «Алвіс» ви можете здійснити прокат авто на весілля в стилі ретро, яке стане одною з головних прикрас найщасливішого дня в житті.

<< Назад