Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 29-а, оф. 53

Mercedes

Mercedes 10 тонн
г/п до 10 тонн
45 куб.м
1 посадочне місце
цельнометал. будка
гідроборт
пропуск в центр Києва!

 

Mercedes


Послугу вантажних перевезень по Києву дуже часто замовляють в транспортній компанії «Алвіс», адже спектр застосування вантажоперевезень в столиці досить широкий. А якісний рівень надаваних нашими фахівцями послуг викликає довіру у величезного числа клієнтів, кількість яких постійно збільшується.

Надійні вантажні автомобілі, професійні вантажники і кваліфіковані перевізники - це ті складові, які дозволяють отримати успішний на 100% результат у вантажних перевезеннях по Києву. Перевезення вантажів по Києву досить трудомістка процедура, але, скориставшись послугами транспортної компанії «Алвіс», ваші речі будуть в мінімальні терміни доставлені в потрібне місце. Наші тарифи на вантажні перевезення по Києву вважаються, мабуть, одними з кращих в столиці. А підсумовуючи низькі ціни, високу якість послуг і надійність орендованого транспорту, ми в результаті отримуємо результат, якого очікує будь-який клієнт.

У жителів столиці сьогодні є відмінна можливість скористатися послугою вантажних перевезень по Києву за помірну вартість. Наша компанія «Алвіс» надасть повний набір професійних послуг в даній галузі. Ми з радістю допоможемо підібрати оптимально відповідний для ваших цілей транспорт з великого автопарку, а також кількість фахівців, які необхідні для виконання певних завдань і отримання очікуваного результату.

Замовити вантажні перевезення по Києву можна в транспортній компанії «Алвіс».

<< Назад